Pokazy Lotniczo-Pirotechniczne

 

Absolutna nowość!!!


Jedno z najbardziej nowatorskich rozwiązań w dziedzinie

show biznesu.


Wyjątkowo atrakcyjna propozycja, wykonywana wyłącznie przez naszą firmę.

To wyjątkowe show wywiera niezapomniane wrażenia na widzach.  Pokaz był prezentowany na prestiżowych imprezach  przed międzynarodową publicznością i niezmiennie wzbudzał ogromne zainteresowanie i zaskoczenie.


Pokazy lotniczo – pirotechniczne „Fly Light” w wersji dziennej i nocnej, przy użyciu zdalnie sterowanego modelu śmigłowca. Obie wersje pokazu obejmują lot  zsynchronizowany z podkładem muzycznym specjalnie oświetlonego modelu, na którym umieszczone są ładunki pirotechniczne odpalane w trakcie wykonywania akrobacji połączony z efektownym naziemnym pokazem  pirotechnicznym. W tym roku firma wzbogaciła pokaz o laser, oraz wirnik graficzny (śmigło pracujące jak ekran diodowy ) na którym można wyświetlać grafiki, animacje, napisy i loga. Wszystkie pokazy wykonywane są przez pięciokrotnego Mistrza Polski w kategorii śmigłowców zdalnie sterowanych oraz Mistrza Polski w kategorii „Aeromusicals”.


Firma specjalizuje się w nietypowych zleceniach - jeśli chcecie  zaskoczyć  swoich klientów, gości jesteśmy do  Waszej dyspozycji.

.

Wirnik Graficzny